Viimeisiä tuloksia

Sjundeå Cup 2022 begins
End
27/5
28/5
29/5

Finals

  Nro Aika Areena Group Lohko Kotijoukkue Result  Vierasjoukkue    
29051508 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 15 EP11 Slutspel A Loppuottelu BK-46 1 15 - 6 Aruküla SK    
29051308 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 13 EP11 Slutspel B Loppuottelu Riihimäen Cocks 17 - 12 Dicken    
29050812 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 08 DP10 Slutspel A Loppuottelu IF Helsinge Atlas Vit 11 - 9 BK-46    
29051109 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 11 DP10 Slutspel B Loppuottelu Riihimäen Cocks 12 - 11 Pargas IF    
29050412 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 04 DP09 Slutspel A Loppuottelu BK-46 12 - 11 GrIFK    
29050112 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 01 DP09 Slutspel B Loppuottelu Pargas IF 15 - 18 IF Helsinge Atlas    
29051010 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 10 CP08 Slutspel A Loppuottelu BK-46 15 - 9 IF Helsinge Atlas    
29050111 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 01 CP08 Slutspel B Loppuottelu Dicken Blå 19 - 20 Dicken Röd    
29051012 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 10 CP07 Slutspel A Loppuottelu Ekenäs IF 11 - 14 BK-46    
29050113 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 01 CP07 Slutspel B Loppuottelu Dicken 12 - 11 IF Helsinge Atlas    
29051011 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 10 BP Slutspel A Loppuottelu HIFK 16 - 15 BK-46    
29050711 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 07 BP Slutspel B Loppuottelu GrIFK 15 - 16 Sjundeå IF Gul    
29050613 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 06 VBO AP Slutspel A Loppuottelu Dicken 14 - 16 Sjundeå IF    
29051410 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 14 EF11 Slutspel A Loppuottelu BK-46 8 - 7 Ekenäs IF Vit    
29051309 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 13 EF11 Slutspel B Loppuottelu Akilles 6 - 10 Dicken Röd    
29050810 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 08 DF10 Slutspel A Loppuottelu IF Helsinge Atlas 7 - 18 GrIFK 2    
29051207 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 12 DF10 Slutspel B Loppuottelu HIFK Damhandboll 10 - 8 Sjundeå IF Gul    
29050811 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 08 DF09 Slutspel A Loppuottelu Sjundeå IF 10 - 11 Åbo IFK Svart    
29051108 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 11 DF09 Slutspel B Loppuottelu Åbo IFK Gul 9 - 18 Akilles Vit    
29050411 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 04 CF08 Slutspel A Loppuottelu Ekenäs IF 10 - 12 Pargas IF    
29051107 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 11 CF08 Slutspel B Loppuottelu BK-46 7 - 9 Åbo IFK    
29050413 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 04 CF07 Slutspel A Loppuottelu Dicken 20 - 10 HIFK Damhandboll    
29050213 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 02 CF07 Slutspel B Loppuottelu GrIFK 13 - 14 BK-46    
29050611 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 06 VBO BF Slutspel A Loppuottelu Riihimäen Cocks 6 - 12 Dicken Blå    
29050710 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 07 BF Slutspel B Loppuottelu Pargas IF 14 - 17 HIFK Damhandboll / Röd    
29050612 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 06 VBO AF Slutspel A Loppuottelu GrIFK 6 - 15 KyIF    
28051009 la 28/05 14:45 la 28/05 Plan 10 Herrar/Miehet Slutspel A Loppuottelu HK Pötsi 6 - 12 Teline    
28050809 la 28/05 14:45 la 28/05 Plan 08 Herrar/Miehet Slutspel B Loppuottelu Wincester 5 - 14 Kulman Pojat    
28050611 la 28/05 15:20 la 28/05 Plan 06 VBO Damer/Naiset Slutspel A Loppuottelu Rauhaa ajava ryhmä 7 - 6 Dicken Island Girls    
28050810 la 28/05 15:20 la 28/05 Plan 08 Damer/Naiset Slutspel B Loppuottelu Sjundeå IF 12 - 5 Firmans Pojkar    
  Nro Aika Areena Group Lohko Kotijoukkue Result  Vierasjoukkue    
29050313 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 03 CF07 Slutspel A Pronssiottelu KyIF 11 - 14 IF Helsinge Atlas    
29050513 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 05 AP Slutspel A Pronssiottelu Åbo IFK 11 - 12 HIFK    
29050712 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 07 DP10 Slutspel A Pronssiottelu GrIFK 10 - 16 IF Helsinge Atlas Blå    
29050912 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 09 CP07 Slutspel A Pronssiottelu GrIFK 8 - 16 Turku HC    
29051509 su 29/05 16:20 su 29/05 Plan 15 EF11 Slutspel A Pronssiottelu Sjundeå IF 2 - 9 KyIF    
29050212 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 02 DF09 Slutspel A Pronssiottelu HIFK Damhandboll 11 - 10 Akilles Grön    
29050312 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 03 DP09 Slutspel A Pronssiottelu Akilles 9 - 12 Aruküla SK    
29050512 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 05 AF Slutspel A Pronssiottelu Sparta IF 9 - 14 Dicken    
29050911 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 09 BP Slutspel A Pronssiottelu Dicken 10 - 16 Åbo IFK 1    
29051409 su 29/05 15:40 su 29/05 Plan 14 EP11 Slutspel A Pronssiottelu BK-46 2 8 - 11 GrIFK P11    
29050211 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 02 DF10 Slutspel A Pronssiottelu BK-46 13 - 8 Sjundeå IF Grön    
29050311 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 03 CF08 Slutspel A Pronssiottelu KyIF 6 - 12 Dicken    
29050511 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 05 BF Slutspel A Pronssiottelu BK-46 2 8 - 13 GrIFK    
29050910 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 09 CP08 Slutspel A Pronssiottelu GrIFK 10 - 12 Pargas IF    
29051307 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 13 EF11 Slutspel B Välierä IF Helsinge Atlas 7 - 8 Akilles    
29051408 su 29/05 15:00 su 29/05 Plan 14 EF11 Slutspel B Välierä Dicken Röd 8 - 4 GrIFK    
29050110 su 29/05 14:20 su 29/05 Plan 01 DP10 Slutspel B Välierä Riihimäen Cocks 18 - 14 HIFK    
29050210 su 29/05 14:20 su 29/05 Plan 02 DP10 Slutspel B Välierä Dicken Röd 9 - 10 Pargas IF    
29050310 su 29/05 14:20 su 29/05 Plan 03 AP Slutspel A Välierä Dicken 20 - 11 Åbo IFK    
29050410 su 29/05 14:20 su 29/05 Plan 04 DP10 Slutspel A Välierä IF Helsinge Atlas Vit 16 - 14 GrIFK    
29050510 su 29/05 14:20 su 29/05 Plan 05 AP Slutspel A Välierä Sjundeå IF 20 - 14 HIFK    
29050610 su 29/05 14:20 su 29/05 Plan 06 VBO CF07 Slutspel A Välierä Dicken 18 - 9 KyIF    
29050709 su 29/05 14:20 su 29/05 Plan 07 CF07 Slutspel B Välierä GrIFK 11 - 7 Sjundeå IF    
29050809 su 29/05 14:20 su 29/05 Plan 08 DP10 Slutspel A Välierä IF Helsinge Atlas Blå 11 - 12 BK-46    
29050909 su 29/05 14:20 su 29/05 Plan 09 CF07 Slutspel B Välierä BK-46 17 - 7 Pargas IF    
29051009 su 29/05 14:20 su 29/05 Plan 10 CF07 Slutspel A Välierä HIFK Damhandboll 20 - 9 IF Helsinge Atlas    
29051306 su 29/05 14:20 su 29/05 Plan 13 EF11 Slutspel A Välierä Sjundeå IF 3 - 4 BK-46    
29051407 su 29/05 14:20 su 29/05 Plan 14 EF11 Slutspel A Välierä Ekenäs IF Vit 9 - 5 KyIF    
29051507 su 29/05 14:20 su 29/05 Plan 15 EP11 Slutspel B Välierä Dicken 10 - 6 Pargas IF    
29050109 su 29/05 13:45 su 29/05 Plan 01 DF09 Slutspel A Välierä HIFK Damhandboll 7 - 11 Sjundeå IF    
29050209 su 29/05 13:45 su 29/05 Plan 02 DF09 Slutspel A Välierä Åbo IFK Svart 13 - 7 Akilles Grön    
29050309 su 29/05 13:45 su 29/05 Plan 03 CP07 Slutspel B Välierä Akilles 16 - 17 IF Helsinge Atlas    
29050409 su 29/05 13:45 su 29/05 Plan 04 AF Slutspel A Välierä GrIFK 14 - 6 Sparta IF    
29050509 su 29/05 13:45 su 29/05 Plan 05 DF09 Slutspel B Välierä GrIFK 15 - 16 Åbo IFK Gul    
Varuboden OSLA