Ilmoittautuneet joukkueet

Seura Joukkue Sarja
Akilles Vit E-pojkar/-pojat 09
Akilles Grön E-pojkar/-pojat 09
Akilles Vit E-flickor/-tytöt 09
Akilles Grön E-flickor/-tytöt 09
Akilles D-flickor/-tytöt 08
Akilles D-flickor/-tytöt 07
Akilles C-flickor/-tytöt 06
Akilles handboll D-pojkar/-pojat 07
Akilles handboll F-flickor/-tytöt 10
Atlas Vit F-pojkar/-pojat 10
Atlas Blå F-pojkar/-pojat 10
Atlas E-pojkar/-pojat 09
Atlas F-flickor/-tytöt 10
Atlas E-flickor/-tytöt 09
Bk46 Vit F-pojkar/-pojat 10
Bk46 Röd F-pojkar/-pojat 10
BK-46 B-pojkar/-pojat
BK-46 Miniflickor/-tytöt 12
BK-46 Miniflickor/-tytöt 11
BK-46 F-flickor/-tytöt 10
BK-46 E-flickor/-tytöt 09
BK-46 D-flickor/-tytöt 08
BK-46 D-flickor/-tytöt 07
BK-46 C-flickor/-tytöt 06
BK-46 C-flickor/-tytöt 05
Borgå Akilles D-pojkar/-pojat 08
Dicken D-flickor/-tytöt 07
Dicken F07 C-flickor/-tytöt 06
Dicken Blå C-flickor/-tytöt 06
Dicken Röd C-flickor/-tytöt 06
Dicken Oldies Damer/Naiset
Dicken Oldies Damer/Naiset
Dicken r.f. B-pojkar/-pojat
Ekenäs IF D-flickor/-tytöt 08
Fc Fyrkslätt Herrar/Miehet
Firmans pojkar Damer/Naiset
Flint Michigan Tropics Herrar/Miehet
Goal getters Damer/Naiset
GrIFK F-pojkar/-pojat 10
GrIFK F-pojkar/-pojat 10
GrIFK D-pojkar/-pojat 07
GrIFK E-flickor/-tytöt 09
GrIFK F05 C-flickor/-tytöt 05
HC HIK D-pojkar/-pojat 07
HC HIK B-pojkar/-pojat
HC HIK D-flickor/-tytöt 07
HIFK vit E-pojkar/-pojat 09
HIFK röd E-pojkar/-pojat 09
HIFK C-pojkar/-pojat 06
HIFK C-pojkar/-pojat 05
HIFK B-pojkar/-pojat
HIFK Damhandboll Röd F-flickor/-tytöt 10
HIFK Damhandboll Vit F-flickor/-tytöt 10
HIFK Damhandboll E-flickor/-tytöt 09
HIFK Damhandboll Röd D-flickor/-tytöt 07
HIFK Handboll Minipojkar/-pojkar 12
HIFK Handboll Minipojkar/-pojat 11
Huddinge HK Blå D-flickor/-tytöt 08
Huddinge HK Vit D-flickor/-tytöt 08
KyIF 2 Blå F-flickor/-tytöt 10
KyIF 1 Gul F-flickor/-tytöt 10
KyIF D-flickor/-tytöt 08
KyIF Gul D-flickor/-tytöt 07
KyIF Blå D-flickor/-tytöt 07
KyIF C-flickor/-tytöt 06
KyIF C-flickor/-tytöt 05
Kyrkslätt IF E-flickor/-tytöt 09
Nocco Neidit A-flickor/-tytöt
Not Fast But Furious Damer/Naiset
Pargas IF Röd F-pojkar/-pojat 10
Pargas IF Vit F-pojkar/-pojat 10
Pargas IF PIFFEN E-pojkar/-pojat 09
Pargas IF RÖD D-pojkar/-pojat 07
Pargas IF GRÖN D-pojkar/-pojat 07
Pargas IF violett C-flickor/-tytöt 06
Pargas IF lila C-flickor/-tytöt 06
Pargas IF C-flickor/-tytöt 05
Pargas IF A-flickor/-tytöt
PIF B-flickor/-tytöt
Pirkat Damer/Naiset
Sellika Damer/Naiset
Sjundeå If F-pojkar/-pojat 10
Sjundeå If E-pojkar/-pojat 09
Sjundeå If D-pojkar/-pojat 07
Sjundeå If Gul C-pojkar/-pojat 06
Sjundeå If Grön C-pojkar/-pojat 06
Sjundeå If C-pojkar/-pojat 05
Sjundeå If Sif Academy Herrar/Miehet
Sjundeå If Herrar/Miehet
Sjundeå If C-flickor/-tytöt 06
Sjundeå If Damer/Naiset
ÅIFK E-pojkar/-pojat 09
ÅIFK D-flickor/-tytöt 08
ÅIFK C-flickor/-tytöt 05
ÅIFK B-flickor/-tytöt
Örebro SK Ungdom C-pojkar/-pojat 06